Посвята в механіки 2018

Вже стає традицією посвята першокурсників кафедри комп’ютеризованого машинобудування  в члени співтовариства механіків-машинобудівників.

25 вересня 2018 року студентів 1-го курсу спеціальності «Прикладна механіка» привітали з Днем  машинобудівника студенти старших курсів та викладачі.

Ведучими заходу були  магістри 1-го року навчання  Петро Мельник та Василь Вітенко. У вітальних виступах наголошувалося на перспективах працевлаштування спеціалістів, що користуються великим попитом на підприємствах різних галузей.

До привітань приєдналися переможці олімпіади з технології машинобудування в 2018 році Дмитрусь Володимир та Бухало Андрій.  Першокурсникам представили презентацію про можливості програми Solid Works  у створенні 3D-моделей для подальшого друку на 3D принтері, та продемонстрували виготовлені деталі.

До привітань долучився доцент кафедри КМВ Копей Володимир Богданович, який продемонстрував цікаві роботи студентів, виконані під час курсового проектування та виконання магістерських робіт з використанням комп’ютерних систем автоматизованого проектування.

Наприкінці виступив завідувач кафедри Панчук Віталій Георгійович та урочисто провів посвяту студентів-першокурсників у машинобудівники.