Посвята в механіки 2016

26 жовтня 2016 р. кафедра комп’ютеризованого  машинобудівного виробництва інституту інженерної механіки в тісному, практично родинному колі провела зі студентами першого курсу спеціальності «Прикладна механіка» святкування дня механіка.

В рамках святкування першокурсників, що обрали спеціальність механіка, вітали студенти  старших курсів і аспіранти, демонстрували свої роботи, виконані з використанням сучасних комп’ютерних систем автоматизованого проектування та інженерних досліджень.

До привітань долучився завідувач кафедри Панчук Віталій Георгійович та відмітив важливість професії механіка, звернув увагу першокурсників на необхідність вивчення поряд із класичною механікою новітніх технологій.

На завершення студенти першого курсу були урочисто прийняті у члени співтовариства механіків-машинобудівників.

Урочистості продовжувались на науково-практичному семінарі «Майбутнє поряд – роботи FANUK», куди були запрошені студенти та викладачі кафедри.