Пілотний проект з дуальної освіти в дії

 

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу з жовтня 2019 року бере участь в пілотному проєкті з підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти, який націлений на інтенсифікацію співробітництва між університетом, здобувачем вищої освіти та суб'єктом господарювання, стимулювання конкурентоспроможності здобувача вищої освіти на ринку праці (наказ Міністерства освіти та науки України від 15.10.2019 р. № 1296 “Щодо запровадження пілотного проекту у закладах фахової передвищої та вищої освіти з підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти”). Дослідження, що обуло проведено у 2020 році представництвом Фонду ім.Ф. Еберта в Україні, Науково-методичним центром ВФПО, що є партнерами МОН України із впровадження дуальної форми здобуття освіти, дозволило зібрати дані про стан запровадження, виявити проблеми, з яким стикаються заклади освіти, роботодавці при впровадженні навчання за дуальною формою, надано рекомендації щодо подальшого розвитку ДФЗО.

​​​​​​​Відповідно до плану реалізації проєкту 11 березня 2021 р. працівники Координаційного центру дуальної освіти університету – проф. Ірина Перевозова, методисти Ольга Назаренко та Галина Мельник взяли участь у всеукраїнському онлайн - засідання експертної робочої групи МОН України, проведеної Науково-методичним центром ВФПО МОН України (директор науково-методичного центру вищої та фахової перед вищої освіти МОН України – Алла Чайковська) в партнерстві з Представництвом Фонду ім. Ф.Еберта (координаторка проекту Олена Давліканова) з розробки механізму моніторингу розгортання впровадження дуальної форми здобуття освіти в закладах вищої та фахової передвищої освіти України (2-й рік проведення пілотного проєкту 2020/2021 н.р.) Довідково. Координаційний центр дуальної освіти університету створено у лютому 2020 року, згідно наказу ректора №19 від 4 лютого 2020 року. Координаційний центр дуальної освіти виконує організаційні, координаційні функції щодо інтенсифікації співпраці, співробітництва між уніврситетом, здобувачем вищої освіти та суб'єктом господарювання, стимулювання конкурентоспроможності здобувача вищої освіти на ринку праці шляхом реалізації навчання в ЗВО і на підприємстві.

 

 

  • 11.03.2021р. відбулося онлайн засіданні експертної робочої групи МОН України з внесення змін та пропозицій до форми звітності щодо реалізації пілотних проєктів з впровадження дуальної форми здобуття освіти згідно наказу МОН від 15.10.2019 №1296
  • 11.03.2021 р.
  • 11.03.2021 р.
  • 11.03.2021 р.