Підсумки конкурсу підбито – переможців визначено!

Всеукраїнський студентський конкурс наукових робіт у галузі «Нафтова та газова промисловість», що проходив онлайн на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, завершив свою роботу визначенням переможців у номінаціях:

• «Нафтогазова інженерія»,
  • «Обладнання нафтогазової галузі»,
  • «Геологія, геофізика та безпека довкілля».
  • «Економіка та управління підприємствами нафтогазового комплексу»,
  • «Електроенергетика та вимірювальна техніка».

Обрати найкращих із кращих було нелегко. Адже в конкурсному відборі взяли участь 110 студентів з 80 науковими роботами. До заключного етапу  конкурсною комісією  рекомендовано  65 робіт, які презентували 73 студенти  з  25 навчальних закладів України. І рівень їхньої праці був дуже високий.

Комісія оцінювала й актуальність порушених проблем, і новизну та оригінальність ідей, і методи дослідження, й теоретичні та практичні результати  конкурсантів, джерела використаної інформації, якість оформлення робіт і наукові публікації. Рецензентами виступили не тільки відомі вчені, але й представниками нафтогазовидобувних компаній.

І от сьогодні підбито підсумки та визначено переможців.1

Дипломом I ступеня в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт у галузі "Нафтова та газова промисловість" нагороджені студенти:

Наталуха Андрій Романович та Єсипчук Симеон Сергійович  (Сумський державний університет), секція "Обладнання нафтогазової галузі";

Сушкевич Ірина Анатоліївна (Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу), секція «Нафтогазова інженерія»;

Назімов Ілля Григорович (Поліський національний університет), секція «Економіка та управління підприємствами нафтогазового комплексу»;

Коновалов Олег Володимирович (Національний університет «Львівська політехніка»), секція «Геологія, геофізика та безпека довкілля».

Дипломом IІ ступеня в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт у галузі "Нафтова та газова промисловість" нагороджені студенти:

Карман Анна Петрівна  (Національний технічний університет  "Харківський політехнічний інститут"), секція «Обладнання нафтогазової галузі»;

Струков Вадим Сергійович та  Риженко Олег Ігорович (Таврійський державний агротехнологічний університет імені Д.Моторного»), секція "Електроенергетика та вимірювальна техніка";

Бєляков Дмитро Олександрович (Державний університет «Житомирська політехніка»), секція «Економіка та управління підприємствами нафтогазового комплексу»;

Стах Мар’яна Олександрівна (Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу), секція «Геологія, геофізика та безпека довкілля».

2Дипломом IІІ ступеня в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт у галузі "Нафтова та газова промисловість" нагороджені студенти:

Цвєтков Борис Віталійович  (Українська інженерно-педагогічна академія), секція «Обладнання нафтогазової галузі»;

Синяговський Антон Олегович (Національний авіаційний університет), секція «Нафтогазова інженерія»;

Аскеров Іслам Кушбалович (Національний технічний університет «Дніпровська політехніка»), секція «Нафтогазова інженерія»;

Борачок Олег Михайлович та Безнос Назар Ігорович (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності), секція «Електроенергетика та вимірювальна техніка»;

Поліщук Андрій Володимирович (Вінницький національний технічний університет), секція «Електроенергетика та вимірювальна техніка»;

Жолобчук Андрій Васильович (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника), секція «Економіка та управління підприємствами нафтогазового комплексу»;

Одокій Юрій Богданович та Козелківський Віктор Андрійович (Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу), секція «Економіка та управління підприємствами нафтогазового комплексу»;

Рясенчук Сніжана Олексіївна та Тимощук Владислава Віталіївна (Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка), секція «Геологія, геофізика та безпека довкілля».

Організатори заходу оголосили подяку всім конкурсантам та їхнім науковим керівникам, щиро привітали переможців і побажали подальших здобутків на науковій ниві. Адже студентський конкурс – це тільки одна з перших сходинок в обраній спеціальності. Попереду – прекрасна дорога до професійних висот!

Додатково: ознайомиись з роботами конкурсантів можна ТУТ.