Онлайн -консультація для викладачів «Як організувати роботу з наставниками»

20 грудня 2022 року в рамках проєкту «Дуальна освіта для України», що реалізується в партнерстві ГО «Українська Асоціація Маркетингу» та Проєкту USAID «Економічна підтримка України» відбулась онлайн -консультація «Як організувати роботу з наставниками» для представників закладів освіти та компаній.

Від експертів зі сторони закладів освіти та роботодавців жваву та продуктивну дискусію модерували д.е.н., професорка, завідувачка кафедри підприємництва та маркетингу Ірина Перевозова (Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу) та Олена Азєєва, керівниця відділу професійного навчання ПрАТ «МХП».

На прикладі кейсів МХП були обговорені основні вимоги до наставників та підходи до їх підготовки. У дискусії взяла активну участь і Людмила Василега, директорка Центру компетенцій та розвитку людського капіталу (Федерація роботодавців України).

Під час зустрічі учасники мали змогу отримати інформацію про:

- підходи до обрання наставника,

- чек-листів вимог до кандидатур наставника,

- формування загальної політики наставництва на підприємстві