Новий етап партнерства з Івано-Франківським фаховим коледжем ЛНУП

Він став можливим завдяки підписаному сьогодні новому договору про співпрацю між Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу та ВСП «Івано-Франківський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування у сфері розвитку освітніх послуг, наукових та проектних досліджень.

У фокусі документу – співпраця сторін у галузі навчальної, наукової та інноваційної діяльності, обмін інформацією з аспектів взаємного інтересу, участь у проведенні та організації навчально-методичних семінарів, підвищення кваліфікації працівників, проходження практик.

Підписанти договору – ректор ІФНТУНГ Ігор ЧУДИК та директор коледжу Анатолій ПАСТЕРНІЦЬКИЙ, а також відповідальний за виконання положень угоди директор Інституту архітектури, будівництва та енергетики Мирослав МАЗУР, вважають, що угода знаменує новий етап партнерства між закладами освіти, оскільки має на меті підвищувати рівень освіти відповідно до сучасних вимог ринку праці.

Це партнерство сприятиме взаємовигідному зв'язку між теорією і практикою, використанню позитивного досвіду наукових досліджень у навчальному процесі, нові можливості для студентів в отриманні практичних навичок, підвищенню  рівня підготовки студентів та їхньої конкурентоспроможності на ринку праці.

Сторони очікують ефективних позитивних результатів від взаємовигідної співпраці.