НАВЧАННЯ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД УКРАЇНИ

9 грудня 2023 року в.о.завідувача кафедри публічного управління та адміністрування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Іван Лопушинський як експерт з питань місцевого самоврядування узяв участь у навчанні депутатів місцевих рад з багатьох регіонів України, зокрема Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Київської, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Полтавської, Сумської, Херсонської, Черкаської та Чернігівської областей. Прикарпаття на навчанні було представлене трьома депутатами Отинійської селищної ради Коломийського району.

Навчання було організовано Інститутом Політичної Освіти (м. Київ) за сприяння Національного фонду на підтримку демократії (США) в межах проєкту «Посилення місцевої демократії».

Професор Іван Лопушинський провів для депутатів два заняття з проблем бюджетного процесу в органах місцевого самоврядування та ролі депутатського корпусу у формуванні та виконання місцевих бюджетів в умовах правового режиму воєнного стану в Україні.

За підсумками навчання депутати отримали від організаторів сертифікати про підвищення кваліфікації.