НАУКОВЦІ КАФЕДРИ ПУА ВИСТУПИЛИ НА МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ В ЖИТОМИРІ

7 грудня 2023 року науково-педагогічні працівники кафедри публічного управління та адміністрування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу в дистанційному форматі взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Національна безпека в умовах війни, післявоєнної відбудови та глобальних викликів ХХІ століття», що пройшла на базі Державного університету «Житомирська політехніка».

Від ІФНТУНГ результати своїх наукових досліджень представили професор Василь Остап’як, доценти Лариса Мосора та Наталія Струк, аспірант Любомир Слободян, а в.о. завідувача кафедри Іван Лопушинський виступив на пленарному засіданні конференції з доповіддю «Дотримання прав внутрішньо переміщених осіб в умовах правового режиму воєнного стану в Україні».

Вітаємо науковців кафедри з черговою успішною апробацією їх досліджень.