24 січня 2019 року представники ІФНТУНГ, зокрема викладачі кафедри ТЕУ Кісь С.Я. та Яцюк О.С., взяли участь у зустрічі голів міст та керівників ОТГ Прикарпаття, що була ініційована регіональним відділенням Асоціації міст України, де порушувались актуальні проблеми місцевого самоврядування. Розглядались, зокрема, питання фінансового забезпечення галузевих реформ, що впроваджуються на місцях, енергоефективності; обговорювалися децентралізаційні процеси в регіоні.
Детальніше: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0BzaXws5zWEBgR4XBaczhHjC8ej5SXpCRLt3yNDRaDQwWc6yq2DTdFYU4KjsVUizJl&id=1413174218956727
Додаткова інформація новин:
ОСТАННІ НОВИНИ
-
ІФНТУНГ розширює цифрове партнерство в освіті
-
ІІ Конкурс письмового перекладу ІФНТУНГ об'єднав майже 500 творчих робіт
-
Висока державна відзнака – визнання професіоналізму та багаторічної праці
-
Справедливість для тих, хто заплатив найвищу ціну: в ІФНТУНГ обговорили захист родин загиблих військових
-
Енергія підтримки: ІФНТУНГ отримав сонячний колектор від німецьких благодійників