Науковці - для охорони довкілля: підсумки та перспективи

З огляду на корективи, які внесла в роботу учасників транскордонних проектів пандемія COVID-19, в онлайн режимі відбулась зустріч науковців Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу з представниками Технічного університету Клуж-Напока центр Бая-Маре.

Адже триває міжнародний проект «CRIMIGE: Регіональний центр навчання та моніторингу впливу електроустановок на навколишнє середовище» (HUSKROUA/1702/6.1/0022), відтак українські та румунські колеги підбили підсумки минулорічної роботи й накреслили плани на найближче майбутнє.

Воно пов'язане не тільки з науковими дослідженнями, але й з підготовкою студентів, для яких проблематика проекту в самостійний фаховій діяльності свого часу допоможе справлятися з викликами в обраній спеціальності. Тож у майбутніх бакалаврів, магістрів та PhD  відкриваються нові горизонти опанування перспективного напрямку у галузі охорони довкілля. Саме тому, під час онлайн зустрічі було обговорено питання щодо запровадження у рамках проекту неформальної освіти для студентів нашого університету у тренінгу-навчанні «Екологічний моніторинг впливу електроустановок на навколишнє середовище».

 

  • 1
  • 2
  • 3