Наукова робота студентів ПУА

​​​​​​​Щорічно студенти спеціальності «Публічного управління та адміністрування» беруть участь в різноманітних Всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференціях з питань публічного управління та адміністрування. Так, впродовж жовтня 2019 р. – грудня 2020 р. опубліковано 11 наукових публікації студентів в рамках конференцій, серед яких: 7 тез підготовлено у співавторстві викладачів кафедри публічного управління та адміністрування (Дзвінчука Д.І., Петренка В.П., Мосори Л.С., Серняка О.І.), 4 тези – під керівництвом викладачів кафедри публічного управління та адміністрування (Малімона В.І., Мосори Л.С., Струк Н.П.).

Участь у конференціях:

Аршулік О.

Публічне  управління:  традиції, інновації, глобальні тренди : матеріали Всеукраїнської наук.-практ. конф. за міжнар. участю. 11 жов. 2019 р. – Одеса : ОРІДУ НАДУ, 2019. – 324 с.

Аршулік О.

Теорія  та  практика  публічної  служби  :  матеріали  наук.-практ. конф., Дніпро, 21 грудня 2019 р. / за заг. ред. С. М. Серьогіна. – Д. : ДРІДУ НАДУ, 2019. – 153 с.

Книгиницький В.

Молодіжна політика та молодіжна робота : матеріали ІV Всеукр. наук.-практ. конф. за  міжнарод. участю, 20  грудня  2019 р.,  м. Дніпро / за  заг.  ред. Є. І.  Бородіна. Дніпро : ДРІДУ НАДУ, 2020. 110 с.

Книгиницький В.

Сучасний  менеджмент: моделі,  стратегії,  технології  :  матеріали  XXI Всеукр.  щоріч.  студент.  наук.-практ.  конф.  за  міжнарод.  участю. 23 квіт. 2020 р. — Одеса : ОРІДУ НАДУ, 2020. — 642 с.

Козак О., Приймак Т., Прядкіна О., Свачій Я.

Становлення  публічного  адміністрування  в  Україні  : матеріали ХІ Конф. студентів та молодих учених за міжнар. участю / за заг. ред. О. Б. Кірєєвої. – Д. : ДРІДУ НАДУ, 2020. – 427 с.

Коцан Т.

​​​​​​​Мусякевич Н.

Інструменти і механізми модернізації наукових та  освітніх  процесів.  Матеріали  ІІ  науково-практичної  конференції  (м.  Полтава,  18-19  грудня 2020  р.).  –  Херсон:  Видавництво  «Молодий  вчений», 2020. – 124 с.

field_attachment