Наша поезія – це зброя, що надихає тих, хто тримає зброю справжню!

Війна та біль за Батьківщину сьогодні виливається у творчості не лише відомих поетів та мистців, але й талановитих аматорів, серед яких українці нетворчих професій, студенти, школярі, і навіть маленькі діти. Сьогодні кожен охочий може долучитись до національного порталу «Поезія Вільних», який створено Міністерством культури та інформаційної політики України та Державним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти за підтримки волонтерів.

Тож  студент Інституту нафтогазової інженерії Іван Косюк (ГР-20-2) не залишився осторонь трагічних подій  і поділився почуттями, навіяні жахливою війною, розв’язаною росією 24 лютого 2022 року, що вилились у віршовані рядки.

Ідея взяти участь у цьому проєкті належить Центру культури і дозвілля студентів.