Наш партнер - Європейський інститут подальшої освіти

Сьогодні у м.Львові розпочала свою роботу ХІ Міжнародна нафтогазова конференція на тему «Колтюбинг. ГРП. Бурові сервіси. Геологія та геофізика». Представники відомих компаній, освітяни, науковці, експерти та представники уряду обговорюють на її майданчику найактуальніші проблеми нафтогазової галузі та шукають шляхи для їх подолання. Понад 250 учасників діляться з колегами своїми ідеями та результатами галузевих досліджень.

У рамках проведення наукового форуму ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Ігор Чудик і президент Європейського інституту подальшої освіти Йозеф Затько підписали Договір про міжнародне співробітництво з метою розвитку освіти в Україні та Словацькій Республіці.

Сторони планують спільно проводити наукову, науково-дослідну та науково-методичну роботу. Тож попереду – багато важливих справ, зокрема стажування, симпозіуми, семінари та конференції щодо проблем розвитку економіки, управління та освіти, обмін досвідом і навчання здобувачів вищої освіти. 

 

 

  • 1
  • 2
  • 11
  • 22