Нагородження за спортивні досягнення

Студентський парламент ІФНТУНГ вітає з першістю у змаганнях та нагороджує премією наступних студентів:

Ст. гр. ЕТ-17-2, ІАБЕ, Левицького Н. Ю., за зайняте І місце на Чемпіонаті України з пауерліфтингу;
Ст. гр. НІВ-18-2, ІНГІ, Норку В. В., за зайняте І місце на Чемпіонаті області з класичного жиму лежачи пауерліфтингу в м. Івано-Франківськ та виконання нормативу кандидата майстра спорту;
Ст. гр. ЕК-18-1, ІЕМ, Кривоніс М. Л., за зайняте ІІ місце в Чемпіонаті України серед чоловіків та жінок з боксу в м. Чернівці;
Ст. гр. ІП-19-2, ІІТ, Данилюка Н. О., за виконання нормативу майстра спорту з настільного тенісу.

Бажаємо рухатися вперед і підкорювати все нові і нові п’єдестали. Нехай ці перемоги будуть у вашому житті не останніми, а лише одними з багатьох.