На старт – і до перемог!

У спортивному комплексі ім. А.П. Гемби Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу сьогодні стартували фінальні змагання ІІІ літньої Гімназіади України з легкої атлетики. В цій масштабній спортивній події беруть участь близько 400 учасників з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької областей та м.Києва.

З вітальним словом до учасників Гімназіади звернулися ректор ІФНТУНГ Євстахій Крижанівський, заступник міського голови м.Івано-Франківська Олександр Левицький і директор Центральної школи вищої спортивної майстерності Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Руслан Гурневич. Державний прапор України урочисто пронесли стадіоном курсанти кафедри військової підготовки ІФНТУНГ.1

На відкритті Гімназіади були присутні проректор з науково-педагогічної роботи ІФНТУНГ Сергій Куровець, провідний спеціаліст відділу фізичного виховання Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Дмитро Лупина, директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Віктор Кімакович, начальник Івано-Франківського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Михайло Стефанків та директор департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради, організаційний делегат Головної суддівської колегії, головний суддя змагань Віталій Матешко.

Справжнє свято всім присутнім подарували творчі колективи Центру культури і дозвілля студентів (режисер - заступник проректора з виховної роботи Наталія Концур).

Тепер – слово за спортсменами. Від них чекають високих результатів, адже переможці та призери фінальних змагань ІІІ літньої Гімназіади України з легкої атлетики увійдуть до складу учнівської збірної України з легкої атлетики та візьмуть участь у XVІІІ Всесвітній літній Гімназіаді.