МОНІТОРИНГВІ ДОСЛІДЖЕННЯ НА ТЕРИТОРІЇ БИТКІВ-БАБЧЕНСЬКОГО РОДОВИЩА

01 грудня 2022 року викладачі кафедри екології та аспірати провели завершальні моніторингові дослідження в рамках виконання науково-дослідної роботи «Проведення спостереження за популяцією і угрупуванням тварин та різноманіттям рослинного покрову на території Битків-Бабченського родовища корисних копалин та проведення спостережень за впливом видобутку нафти і газу з Битків-Бабченського родовища на репрезентативні й унікальні наявні ландшафтні комплекси, об’єкти природно-заповідного фонду, які розташовані в районі родовища» (керівник теми – перший проректор, д.т.н., професор Олег Мандрик).

Науковці кафедри екології к.т.н. Марина Орфанова, к.т.н. Микола Мосюк, асистент Микола Штогрин, разом з аспірантами ОНП «Екологія» спеціальності 101 «Екологія» Богданом Карпінським, Олегом Туцем та Христиною Караванович, яка вже завершила навчання в аспірантурі, але продовжує вивчати вплив процесу видобутку вуглеводнів на рослинний світ, провели дослідження щодо кліматичних характеристик території розташування об’єктів нафтогазовидобутку, забруднення атмосферного повітря, р. Бистриця Надвірнянська та техногенних фізичних полів.

• МОНІТОРИНГВІ ДОСЛІДЖЕННЯ НА ТЕРИТОРІЇ БИТКІВ-БАБЧЕНСЬКОГО РОДОВИЩА