«МОЛОДІЖНИЙ ЕКОГЕОФОРУМ – 2023»

РЕГІОНАЛЬНА КОНФЕРЕНЦІЯ

«МОЛОДІЖНИЙ ЕКОГЕОФОРУМ – 2023»

23 - 24 листопада 2023 року на факультеті природничих наук проведена регіональна конференція «Молодіжний екогеофорум – 2023».

Конференція проводилась за секціями «Екологія та захист навколишнього середовища» і «Науки про Землю».

У роботі конференції прийняли участь 126 учасників – учні, студенти та аспіранти закладів освіти м. Івано-Франківськ, Івано-Франківської області та Донбасу, з них у секції «Екологія та захист навколишнього середовища» – 95  учасників.

Результати власних досліджень представили 15 учнів 8-9 класів, 26 ученів 10-11 класів, 10 бакалаврів, 7 магістрів і 2 аспіранти.

У доповідях учасники розкрили актуальні екологічні проблеми Карпатського регіону, забруднення довкілля відходами, підняли питання розвитку туристичної екосфери.

У рамках конференції для учнів 5-7 класів відбувся он-лайн конкурс тематичного рисунку, у якому в секції «Екологія та захист навколишнього середовища» прийняло участь 35 учнів. Рисунки охопили різні напрями: Екологічні проблеми рідного краю, Екологічні проблеми та наслідки війни в Україні, Івано-Франківщина – край для туризму.

Щиро вітаємо переможців конференції, які бути визначені у кожній секції за результатами доповідей серед учнів та студентів та за результатами конкурсу тематичного рисунку.

Більш детальна інформація за посиланням: https://nung.edu.ua/department/ekoheoforum.

Бажаємо всім учасникам подальших успіхів, креативних ідей, нових звершень і впевнено йти до перемог!

Висловлюємо велику подяку головним спонсорам заходу Pronto Pizza!

• «МОЛОДІЖНИЙ ЕКОГЕОФОРУМ – 2023»