Молоді науковці – на злобу дня

В Івано-Франківському національному технічному університеті відбувається Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція молодих учених і студентів «Інформаційні технології в освіті, техніці та промисловості».

Це вже не перша така подія, організована на базі Інституту інформаційних технологій. В.о. директора інституту Володимир Піх каже:

-Це вже наш традиційний щорічний захід. Цього року  додалося кілька нових секцій по мультимедійних технологіях, метрології, тобто – для ширшого кола учасників, які бажають запропонувати свої ідеї до обговорення. Така конференція – чудова нагода для молодих науковців проявити себе. З їхніх ідей можуть вирости якісь стартапи, адже зазвичай організатори, керівники відповідних секцій звертають увагу на розвиток тієї чи іншої перспективної теми.

Перспективних ідей і тем учасникам конференції не бракує – представлено близько 100 тез. Чимало розробок, вочевидь, вельми корисні для народного господарства. Деякі зумовлені потребами воєнного часу, як от методика дослідження витривалості кровоспинного джгута й використання хмарних сервісів Google для систем управління безпілотними апаратами, методи отримання та обробки даних в системі звукового виявлення безпілотних літальних апаратів і т.ін. Тож усім учасникам конференції організатори зичать успіху в подальшій науковій та дослідницькій роботі.