Молодь впливає!

Важливою складовою успішного розвитку суспільства є активна участь молоді та вплив на прийняття рішень, оскільки вона є носієм інтелектуального потенціалу та визначальним фактором соціально-економічного прогресу. Й Україна не є унікальною в цьому контексті, оскільки питання участі молоді та впливу гостро стоїть на порядку денному в багатьох країнах світу.

1Щоб студенти більше дізналися про свої права, поспілкувалися безпосередньо з представниками влади, Студентський парламент Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу організували захід «Молодь впливає».

«Наші студенти завжди були свідомі своєї виняткової місії – будувати успішне суспільство, країну своєї мрії й боронити Батьківщину! Вони енергійні, амбітні, сміливі, цілеспрямовані! Багато з них зараз на фронті виборюють наше майбутнє, інші - попри всі труднощі війни, продовжують здобувати знання, волонтерити, отримувати досвід, щоб допомогти нашій державі перемогти і якнайшвидше відновитися! І нам важливо, щоб студенти більше знали про свої права, про вплив на ухвалення та підвищення якості рішень тощо», зазначає голова культурно-масового сектору Студентського парламенту, студентка Інституту гуманітарного підготовки та державного управління (ПУА-22-1) Тетяна Дворська.

Спікерами заходу виступили:

Стефанчук Юрій - виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення асоціації міст України;

Івасишин Світлана - заступниця голови Конгресу молодіжних рад України, голова Молодіжної ради при Івано-Франківській ОД(В)А, голова ГО «ТиЗміни».

Слухачі мали можливість дізнатися думки експертів щодо питань працевлаштування, молодіжної політики та залучення молоді до прийняття рішень. А також отримали вичерпні відповіді на питання:  чи важливо ділитись своїми думками, якщо не маєш досвіду чи підтримки? чи дослухається місцева влада до молоді? чи має молодь просувати свої питання зараз, чи на часі?