МІЖНАРОДНЕ СТАЖУВАННЯ СТУДЕНТІВ ІФНТУНГ

Триває літня практика студентів Кафедра туризму, рекреації та регіонального розвитку ІФНТУНГ. В тому числі - в Туреччині. Зокрема, хороший досвід екскурсійного гіда дає можливість отримати українська компанія Join Up. Він безцінний для подальшої професійної кар'єри.

Така практика - нагода вдосконалити комунікаційні навички, знання іноземних мов та вміння ефективно спілкуватися з туристами різного віку та національностей.

Міжнародна практика є чудовою можливістю для культурного обміну та налагодження міжнародних контактів. Спілкування з колегами з різних країн та робота з туристами з усього світу допомагають розширювати світогляд та розвивати міжкультурну компетентність.

Але йдеться не лише про професійний розвиток, але й унікальну можливість працювати та відпочивати одночасно. Мрієте про таку яскраву та цікаву спеціальність? Обирайте навчання на кафедрі туризму, рекреації та регіонального розвитку ІФНТУНГ!