Міжнародна співпраця

08 червня 2021 року представники Краківської гірничо-металургійної академії ім. С. Сташица (AGH, Республіка Польща) відвідали ІФНТУНГ.

В ході візиту гості зустрілись із здобувачами вищої освіти (І-ІІ рівнів) за спеціальностями 184 – «Гірництво» та 185 – «Нафтогазова інженерія та технології» та науково-педагогічними працівниками університету. На зустрічі університет представляли: завідувач кафедри буріння свердловин, гарант ОПП «Пошукове, розвідувальне та експлуатаційне буріння нафтових і газових свердловин» проф. Фем’як Я. М., директор інституту нафтогазової інженерії проф. Витязь О. Ю., доценти Марцинків О. Б. та Богославець В. В.

У рамках програми міжнародної співпраці «Erasmus+» професор Ян Зяя та доктор Олександра Ямброзік виступили з презентаційними матеріалами на тему: «Співпраця AGH з Україною» і «Приготування та очищення бурових розчинів, контроль сталих фаз».

За результатами зустрічі напрацьовані напрямки для розширення співпраці між навчальними закладами, як у провадженні освітньої так і наукової діяльності.

• Міжнародна співпраця