МАГІСТРАНТИ УСПІШНО ПРОЙШЛИ ОНЛАЙН НАВЧАННЯ ТА ОТРИМАЛИ СЕРТИФІКАТИ

Магістранти другого року навчання активно розпочали навчальний рік. Крім аудиторного навчання студенти групи ПУАм-21-1 спеціальності "Публічне управління та адміністрування" пройшли навчальний курс "Є-дата: можливості та ефективний контроль за публічними фінансами" організований державною установою «Відкриті публічні фінанси» на платформі Prometheus (українська платформа масових відкритих онлайн курсів).

Під час вивчення курсу "Є-дата: можливості та ефективний контроль за публічними фінансами" студенти: дізналися про платформу Є-дата та портали відкритих даних у сфері публічних фінансів; здобули навики практичного застосування відкритих даних у сфері публічних фінансів. Освоєння даного курсу стало корисним і ефективним доповненням до вивчення дисципліни «Економіко-аналітична діяльність публічного службовця».

Після успішного завершення навчання студенти отримали відповідні сертифікати.

• Прядкіна
  • Ксенофонтов