Лекція PhD Katarzyna Wator

20.04.23 відбулося лекційне заняття на тему «Розробка та проведення експериментів у дослідницькій гідрогеохімічній лабораторії», проведене викладачами кафедри гідрогеології і інженерної геології Інституту геології, геофізики та охорони навколишнього середовища Краківської гірничо-металургійної академії імені С. Сташиця PhD Katarzyna Wator та аспірантом Piotr Rusiniak для студентів магістерського рівня вищої освіти спеціальності 101-Екологія. На лекції польськими колегами обговорено особливості організації теоретичних та прикладних аспектів реалізації наукових досліджень, методів збору та аналізу експериментальних даних. Студенти ознайомилися із основними напрямками діяльності гідрогеохімічної лабораторії, серед яких – регіональний та місцевий моніторинг якості підземних вод, математичне моделювання очищення води та міграції забруднювачів, оцінка впливу на довкілля з економічної точки зору.

Щиро дякуємо польським колегам за пізнавальну та цікаву доповідь та бажаємо подальшого наукового співробітництва у екологічній сфері!

• Лекція PhD Katarzyna Wator