Лекція Кульби Петра Михайловича

До студентів – магістрів групи ЕКОм-23-1 на лекцію з дисципліни «Екологічне інспектування» 6 березня завітав професіонал-практик Кульба Петро Михайлович, який поділився своїм багаторічним досвідом роботи в Державному департаменті екології та охорони навколишнього середовища.

Петро Михайлович прочитав лекцію здобувачам на тему «Застосування заходів впливу до порушників природоохоронного законодавства. Розповів студентам чому важлива робота екологічних Інспекторів, наскільки затребуваним є знання сучасного природоохоронного законодавства України та його імплементації в Європейське природоохоронне законодавство.

Професіонал-практик навів приклади з власного досвіду як готуватись до екологічної перевірки, наскільки важливим є вивчення попередніх приписів підприємству і їх виконання. Яким чином відбирають проби , в яких лабораторіях здійснюється інспекторами перевірки відібраних проб, як складаються акти перевірки і чому вони можуть бути оскаржені в суді підприємством.

Студенти активно задавали питання про пункти державної системи моніторингу за станом атмосферного повітря в Івано-Франківській області, про несанкціоновані сміттєзвалища, незаконні рубки лісу тощо

Майже 1,5 години тривала активна дискусія. Всі учасники освітнього процесу залишись задоволеними. Здобувачі дякували за переданні цінні практичні знання. Освітня програма «Екологія» другого магістерського рівня вищої освіти та викладач дисципліни «Екологічне інспектування» висловлюють щиру подяку нашим стейкхолдерам в особі Кульби Петра Михайлова за активну позицію щодо практико орієнтованого навчання студентів.

• лекцію з дисципліни «Екологічне інспектування»