Он-лайн лекція з актуальних питань оподаткування з ГУ ДПС в Івано-Франківській обл.

04.10.2022 р. студенти спеціальності облік і оподаткування та підприємництво, торгівля та біржова діяльність Інститут економіки та  менеджменту взяли участь в он-лайн лекції з керівницею відділу інформаційної взаємодії Головного управління ДПС в Івано-Франківській області  Мар'яною Мороз. Не дивлячись, що через повітряну тривогу лекція розпочалася з затримкою, студенти з перших уст отримали актуальну інформацію з оподаткування підприємницької діяльності та відповіді і практичні рекомендації з питань, які цікавили майбутніх фахівців обліку і бізнесменів. Зокрема, п. М. Мороз розкрила питання становлення і розвитку системи оподаткування в Україні, детально зупинилася на загальній і спрощеній системах оподаткування, їх особливостях, е-сервіси для бізнесу з оподаткування, майнові податки та особливості їх справляння в умовах воєнного стану, декларування доходів громадян, особливості розрахунків з оплати праці з найманими працівниками. Лекція мала глибокий практичний зміст, була цікавою і спрямувала здобувачів освіти до подальшого опанування особливостей розрахунків за податками з бюджетом та цільовими фондами.

• он-лайн зустріч