Лабораторне заняття аспіранта Фарилюка Романа

22.02.24 аспірант кафедри КМВ Фарилюк Роман провів лабораторне заняття для студенів 2 курсу бакалаврату з дисципліни "Технологічні основи машинобудування". Тема лабораторної роботи: "Конструкція і призначення токарних різців". На початку пари аспірант ознайомив студентів з протоколом лабораторної роботи, основними теоретичними відомостями з використанням презентації та наголосив про дотримання правил техніки безпеки при виконанні роботи. Лабораторне заняття аспіранта було підготовлене на високому навчально-методичному рівні та відповідало всім методичним вимогам.

Педагогічна практика аспірантів є важливим кроком у підготовці аспірантів до майбутньої науково-педагогічної діяльності, де вони отримують практичні навички у науково-методичній, навчально-методичній та педагогічній сферах.