Курсанти КВП склали Військову присягу України

Складaння військової присяги як клятви воїна на вірність своєму народові та своїй Вітчизні вихованцями кафедри військової підготовки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувається традиційно щороку.  І хоча цьогорічна пандемія вплинула на масштабність заходу, все ж не стала на заваді урочистій церемонії. А в умовах сьогоднішніх викликів, які стоять перед державою.

Сьогодні привітати курсантів Олег Витязь, весь особовий склад КВП зі своїм очільником – полковником Андрієм Станецьким. Серед багатьох напутніх слів – настанови, підтримка, гордість за наше студентство.

Уся університетська спільнота вітає курсантів зі складанням Військової присяги й бажає їм успіхів та натхнення в навчанні, міцного здоров’я, добробуту, мирного неба над головою й нових звершень на благо та процвітання нашої держави.

• Курсанти КВП склали Військову присягу України.
Додаткова інформація новин: