Круглий стіл «Обговорення освітньо-наукової програми «Економіка» третього рівня вищої освіти спеціальності 051 «Економіка» 2022 р.»

21 грудня 2022 р. за ініціативою Запухляк І. Б. гаранта ОНП «Економіка»  на базі кафедри прикладної економіки інституту економіки та менеджменту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся круглий стіл «Обговорення освітньо-наукової програми «Економіка» третього рівня вищої освіти спеціальності 051 «Економіка» 2022 р.». Метою круглого столу було обговорення із представниками академічної спільноти, у тому числі  з інших закладів вищої освіти (Рєпіна І. М., д.е.н., професор, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана); Гончар О. І., д.е.н., професор, Хмельницький національний університет); практиками (Дмитраш Н. Ю., начальник управління праці Івано-Франківської міської ради); аспірантами ОНП «Економіка» спеціальності 051 Економіка (Буй Ю. В., Татарчук Р. Т., Красняк О. С.,Ріщук А. П.); науковими керівниками (Сімків Л. Є., Дзьоба О.Г., Кінаш І. П., Андрусів У. Я., Зелінська Г. О.); членами робочої групи ОНП «Економіка» та членами кафедри прикладної економіки (Бережницька У. Б. завідувач кафедри, Данилюк М. О., Метошоп І. М., Мельничук І. В., Гобир І. Б., Войтків Л. С., Паневник Т. М., Савко О. Я., Федорович І.В., Андрійчук І.В. НПП кафедри), напрацювання рекомендацій щодо удосконалення ОНП «Економіка», врахування досвіду провідних закладів вищої освіти, забезпечення якості та практичної спрямованості освітньо-наукової програми.

• 21.12.2022
  • 21.12.2022 2