Краще практики... тільки практика

Як відомо, найкращому розумінню фізичних процесів відповідає реальний експеримент, а не абстрактне уявлення. Тому краще, коли заняття проходить цікаво, весело і сприяє умінню працювати в команді.

Студенти, які навчаються за освітньої програмою "Інженерія відновлюваної енергетики" , в рамках дисципліни "Гідроенергетика, біоенергетика та низькопотенційні джерела енергії" разом з викладачами Ірина Ващишак та Віталій Цих провели заняття безпосередньо на річці Бистриця-Солотвинська (за модулем "Гідроенергетика").

Студенти практично вимірювали швидкість потоку річки, розраховували її поперечний переріз  з метою подальшого оцінювання витрати на конкретній ділянці. Це дає можливість на практиці оцінити доцільність розвитку малих ГЕС на прикладі Бистриці-Солотвинської.