Крафтовий папір з хімічної лабораторії ІФНТУНГ готовий до появи на виробництві

«Ідеї та патенти на переробку борщівника Сосновського та наземної частини сильфії пронизанолистої у папір науковців та студента ІФНТУНГ мають поруч з науковим значенням ще й економічне, - зазначає проректор з наукової роботи ІФНТУНГ Ігор Чудик. – Наші науковці з кафедри хімії розробили технологію виготовлення паперу  з борщівника, виробництво якого, до  того ж, є  низькозатратним, а отже, економічно вигідним. Після промислових обрахунків має всі шанси бути запущеною у виробництво». А й справді! Адже сировина щороку з’являється просто під ногами. До того ж отруйна рослина становить справжнє екологічне лихо. Тож одним махом можна вбити двох зайців: і боротись з плантаціями борщівника, і випускати низькозатратний екопапір.

​​​​​​​Більше в сюжетах: