Кожен крок - рух до розвитку адаптивного спорту

Близько 200 студентів та працівників Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу взяли участь у ''Frankivsk Half Marathon 2024''.

Ця подія вже в  11 раз збирає любителів спорту. Мета її шляхетна: цього разу  йдеться про збір коштів на підтримку адаптивного спорту. Кожен внесок допоможе спортсменам з особливими потребами та військовим на реабілітації розвивати свої здібності та досягати нових висот.

До слова, вже сьогодні, а не в далекому майбутньому, в рамках Франківського півмарафону діяли локації для адаптивних видів спорту, що сприяють реабілітації наших захисників.

Студенти ІФНТУНГ бігли  під патронатом Групи компаній ''Нафтогаз'', яка оплатила їхню участь у змаганні.

Організатори події щойно підбили підсумки. результати такі:  Анастасія Олексин- переможниця на дистанції 10 км, Денис Марчук , срібний призер на цій же дистанції серед чоловіків ,  бронза - у Олега Озарка.

Кожен  крок прикарпатських спортсменів  — це підтримка майбутнього адаптивного спорту. Разом до перемоги!

• S