КОНКУРС НАУКОВИХ РОБІТ

4 квітня 2024 року на геологічному факультеті Львівського національного університету імені Івано Франка в онлайн-форматі відбулася підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт зі спеціальності 103 «Науки про Землю (Геологія)». Наукові доповіді, які були представлені на підсумковій конференції, стосувалися актуальних проблем мінералогії, петрології, нафтогазової геології, гідрогеології тощо. З вітальним словом до учасників конференції звернувся голова галузевої комісії конкурсу, проректор з наукової роботи Львівського університету, академік НАН України, професор Роман Гладишевський.

Під час конференції учасники заслухали 11 наукових робіт представників шести закладів вищої освіти України. Наукові доповіді, які були представлені на підсумковій конференції, стосувалися актуальних проблем мінералогії, петрології, нафтогазової геології, гідрогеології тощо.

Учасником конкурсу стала студентка 2го курсу кафедри геології та розвідки нафтових і газових родовищ Ольга Тарас. Разом з науковим керівником Дубей Наталією Володимирівною канд.геол.-мінерал. наук доцентом кафедри ГРН, підготували наукову роботу на тему: «Дослідження характеристик та якості ґрунтових підземних вод»

Колектив кафедри ГРН вітає Ольгу та бажаємо натхнення, нових творчих злетів і подальших наукових здобутків!

• конкурс