Комплексне практичне заняття

На кафедрі військової підготовки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Командування Сил логістики ЗСУ завершився перший етап комплексних практичних занять з вивчення курсу первинної військово-професійної підготовки та тактичної медицини з громадянами, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу.

Підготовка майбутніх офіцерів здійснюється з урахуванням досвіду ведення бойових дій на сході України, з метою формування у них високих морально-психологічних, військово-професійних та лідерських якостей для подальшого виконання військового обов’язку за призначенням.

Під час польового вишколу майбутні офіцери набувають практичних навичок з дисциплін загальновійськової підготовки. Основна увага під час проведення комплексних практичних занять приділяється тактичній, вогневій, технічній, інженерній, розвідувальній, топографічній, а також військово-медичній та фізичній підготовці.

Заняття проводились на базі кафедри військової підготовки та на базі навчального центру Національної гвардії України «Старий Лисець».

• Комплексне практичне заняття