Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів пройшов на стадіоні ІФНТУНГ

Вдруге за пів місяця Спортивний комплекс ім. А. П. Гемби кафедри фізичного виховання і спорту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу приймає всеукраїнські  змагання. Цього разу це – командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів (U-20). Оновлені стадіон та манеж5 створюють для учасників відповідні й безпечні умови та можливості, щоб  спортсмени могли повноцінно викладатись та виборювати право на подальшу участь у міжнародних змаганнях.

2Змагання відбувається за сприяння та організації Міністерства молоді та спорту України, ГО «Федерація легкої атлетики України» (ФЛАУ), а за безпосередню підготовку та проведення змагань  відповідають Управління молодіжної політики Івано-Франківської ОВА спільно з ГО ФЛАУ Івано-Франківської області. Варто зазначити, що навіть у такий складний для України воєнний час робиться все можливе та неможливе для подальшого розвитку легкої атлетики та створення оптимальних умов для участі у головних міжнародних спортивних змаганнях.

417 та 18 червня університетський спортивний комплекс став безпечним майданчиком для 238 юніорів та юніорок з 22 областей України. Умовою допуску спортсменів до змагань  стала наявність спортивної кваліфікації не1 нижче ІІІ дорослого розряду та сертифікат Європейської Атлетики за програмою «І RUN CLEAN».  

Спортсмени боролись за командні кубки у різних категоріях: бігові дисципліни, 3естафетний біг, спортивна ходьба, стрибкові дисципліни (стрибки у висоту, стрибки з жердиною, стрибки у довжину та потрійний стрибок), види метань (диска, молота, списа, ядра) та десятиборство, а для юніорок – семиборство. Підтримували свої команди й тренери, адже їхні досягнення це – також великою мірою й заслуги наставників спортсменів.

Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів тривав два дні.  Переможні кубки здобули кращі, хоча усі учасники без винятку продемонстрували витривалість, силу духу та жагу перемогти. І хоча прикарпатська погода не була надто ласкава до спортсменів, проте, навіть вона не змогла затьмарити радісних митей перемоги.  

Фото Володимира Дутчака.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Акутуальні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

На думку фахівця