Прапори

1-5 лютого в ІФНТУНГ відбулася ювілейна Х Міжнародна науково-технічна конференція "Прогресивні технології в машинобудуванні".  Організаторами заходу виступили кафедра комп’ютеризованого машинобудування інституту інженерної механіки ІФНТУНГ,  Національний університет «Львівська політехніка» та ГО “Інтернаціональна спілка інноваторів та дослідників”.  Участь у конференції взяли представники Республіки Польща з університетів  м. Кракова, Кельці, Ґдиня, Чеської республіки м. Плзень, Республіки Сербія м. Ниш, Румунії м. Бая-Маре, представник Львівської політехніки- аспірант з Китайської народної республіки, а також представники провідних вузів України.  Відкриття конференції відбулося за привітальним словом ректора ІФНТУНГ професора Євстахія Крижанівського Пленарне засідання розпочав завідувач кафедри комп’ютеризованого машинобудування професор Віталій Панчук. З пленарними презентаціями виступили Славомір Лущинський ( Кельце) і Едл Мілан (Плзень). Крім того, була представлена доповідь співкерівниці міжнародного проекту «Ro-Ua Транскордонний академічний розвиток для досліджень та інновацій» проф. Лесі Шкіци. Значним доповненням до першого дня проведення конференції було відвідування учасниками Центру інноваційного розвитку а також музейної перлини Прикарпаття та України - геологічний музей, що розміщений в ІФНТУНГ.  В програмі конференції - секційні засідання англійською та українською мовами. Після пленарного засідання конференція продовжила роботу в секціях у м. Яремче, де учасники обмінювалися ідеями та думками у дискусіях зі своїми колегами.

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ:

1. Актуальні питання, тенденції розвитку, економічні та організаційні аспекти механічної інженерії, інженерної освіти і наукових досліджень.

2. Прогресивні технології машинобудівних виробництв, розробки, виготовлення та дослідження машинобудівної продукції.

3. Прогресивні технологічні процеси обробки різанням, методи формоутворення і поверхневого зміцнення.

4. Металорізальні верстати, технологічне оснащення та інструменти.

5. Інженерія мехатронних і логістичних виробничих систем.

6. Інженерія поверхні.

7. Інформаційні технології, комп’ютерне проектування та моделювання технологічних процесів, CAD/CAM/CAE та CALS-технології у машинобудуванні.

Спонсорами конференції виступили:

TekhmashТзОВ "Завод Техмаш" Левицький Олег Онуфрійович.

LeoniLEONI Writing Systems Kolomya UA

Instrument           ПП "Інструмент" - Іванців Степан Петрович

ТОВ "КАРПАТСЬКА БУРОВА КОМПАНІЯ"   - Красівський Тарас Михайлович.

• Виступ Панчука В.Г.
  • Привітальне слово Крижанівського Є.І.
  • Пленарне засідання
  • В Центрі інноваційного розвитку