КАФЕДРІ ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА МАРКЕТИНГУ 5 РОКІВ!

16 жовтня відзначає своє 5-річчя одна з наймолодших кафедр університету – кафедра підприємництва та маркетингу, яка входить до складу Інституту економіки та менеджменту!

З моменту її створення кафедру очолює Перевозова Ірина Володимирівна, доктор економічних наук, професор, судовий експерт-економіст.

Високий рівень викладання та підготовки фахівців досягається завдяки професіоналізму не лише завідувачки, але й чудового колективу кафедри, зокрема: д–рів екон. наук, проф. А. О. УстенкаО. Г.ДзьобиС. М. Мінакової, канд. екон. наук, доц. О. Б. ВасиликН. А. ДалякМ. О. ІвановоїО. Я. МалинкиХ. В. ОбельницькоїС. А. Побігуна, ст. викл. Т. П. Кулик, асист. О. В. ЛісовоїО. І. ОрловоїХ. Л. Сторощук, а також організаційній підтримці інженерів Т. В. Габльовської, О. О. Борущак.

Основа розвитку кафедри підприємництва та маркетингу – це системний підхід до надання освітніх послуг та забезпечення балансу між цільовою, забезпечувальною і функціонально-структурною складовими діяльності для підготовки конкурентоспроможних фахівців і вирішення сучасних завдань інтеграції країни в Європейський економічний простір. «Знання. Розвиток. Самореалізація» – так звучить девіз цієї кафедри.

За цей час на кафедрі:

• відбувається підготовка бакалаврів за спеціальностями (випущено 60 бакалаврів)

075 «Маркетинг»

076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

• Магістрів за освітньо-професійними програмами (випущено 35 магістрів)

«Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»,

«Маркетингова діагностика та управлінський консалтинг у підприємництві»

• докторів філософії за спеціальностями

051 «Економіка»

073 «Менеджмент»

• підготовлено та захищено дисертаційні роботи на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук (захищено 4 роботи)
  • проводиться підвищення кваліфікації як науково-педагогічних працівників ЗВО різних рівнів акредитації, так і практикуючих маркетологів, підприємців,
  • професійна перепідготовка звільнених у запас кадрових військовослужбовців ЗСУ та інших силових структур (понад 100 осіб);
  • навчання людей золотого віку основ комп’ютерної грамотності (понад 100 осіб);
  • допомога бізнесменам-початківцям;
  • публічні лекції, круглі столи, наукові симпозіуми, інтерактивні тренінги та open-call;
  • здобуття авторських свідоцтв та патентів;
  • публікації в фахових національних та світових наукометричних виданнях, публікація навчальних посібників та монографій;
  • партнерські стосунки з громадськими організаціями, ЗВО, місцевими органами влади, представниками бізнес-структур;
  • виступи в якості експертів в наукових, освітніх, соціальних, політичних та бізнес – проектах;
  • стажування в Україні та закордоном;
  • спільні свята та посвяти, дні вишиванки, спортивні змагання та багато іншого!

Саме студенти кафедри - це особлива ГОРДІСТЬ кафедри! Перемоги на всеукраїнських та міжнародних конкурсах наукових робіт, олімпіадах, участь в міжнародних проектах, створені власні підприємства із додатковими робочими місцями! Відповідність сучасному замовленню суспільства щодо потреби в компетентних фахівцях, які мають професійні знання, уміння та навички, можуть приймати відповідальні рішення в розв’язанні соціальних, виробничих та економічних завдань, схильні до співробітництва, вирізняються мобільністю, динамізмом, ерудицією, конструктивністю, здатністю до адаптації, умінням реалізувати свої творчі здібності!

Визначена й громадянська позиція студентів, які не стоять осторонь політичних процесів в країні!