Кафедра вітає нашу випускницю освітньої програми «Інженерія відновлюваної енергетики» Юлію Григораш!

Юля невпинно рухається вперед долаючи нові вершини знань та науки – все літо вона перебувала на літній дослідницькій програмі для українських студентів в університеті University of Waterloo. Тема її дослідження повʼязана з написанням спільної статті з професором університету на тему важливості збільшення кількості мультидисциплінарних дисциплін в енергетичній освіті. Зокрема вона надає визначення STEEP (Social, Technical, Environmental, Economic, and Policy) моделі, яка допомагає аналізувати будь-яку технологію комплексно. Також, для прикладу, аналізує доцільність встановлення сонячних станцій, акумуляційних систем та особливості будови теперішньої електросистеми (study cases).

Раді, що Юлія активно реалізовує отримані знання, за час навчання за освітньою програмою "Інженерія відновлюваної енергетики", яка отримала підтримку від USAID Проєкт енергетичної безпеки.