Інтелектуальна гра для інтелектуальної еліти

Уже не вперше Центр розвитку підприємництва Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу «Бізнес-Інкубатор»1 приймає у своїх стінах майстрів однієї з найінтелектуальніших ігор – шахів. Ось і минулого тижня тут було дуже гаряче – не через спекотну погоду, а через високий градус спортивної напруги. Адже тривав Чемпіонат Івано-Франківської області з класичної гри в шахи.

2Кращими з кращих стали:

Богдан Лозинський з Надвірнянської ОТГ (чемпіон області);

Данило Шкуран з м.Івано-Франківська, який виборов «срібло» змагань;

Тарас Стефурак із Коломийської ОТГ, якому дісталась «бронза»,4

Орест Войтичук і Людмила Іваницька з обласного центру, які посіли четверте і п’яте місце відповідно.

Кращий результат серед юнаків і дівчат до 16 років показав Максим Гречаний з Калуської ОТГ, а серед сеньйорів – Мирон Людкевич з Рогатинської ОТГ: їхній приклад – натхнення для всіх вікових категорій, а для студентства – особливо. Адже майбутній інтелектуальній еліті країни якнайкраще пасує елітарна інтелектуальна гра.