25 листопада 2021 року в Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна відбулась ІХ Міжнародної наукової конференції молодих вчених «Екологія, неоекологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування», яка проводилась в онлайн форматі. З привітальним словом та проголошенням офіційного відкриття конференції до учасників звернулась д.геогр.н., проф.,  зав. кафедри екологічної безпеки та екологічної освіти Каразінського інституту екології Алла Некос, яка побажала успіху всім доповідачам.

У роботі конференції взяло участь 35 студентів різних ВНЗ України. Наш університет представляли студент 3 курсу групи ЕКО-19-1 Вацеба Андрій з доповіддю «Вплив електромагнітного поля на здоров’я людини» і студентка 4 курсу групи ЕКО-18-1 Мороз Вікторія з доповіддю «Екологічні проблеми видобування калійної сировини на прикладі м. Калуш» (науковий керівник доцент, к.т.н. Марина Орфанова). Актуальність теми та яскраве представлення матеріалу викликало запитання та зацікавленість аудиторії.

Бажаємо нашим студентам подальшим наукових звершень!

• конференція ІХ Міжнародна наукова