ІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція

В ІЕМ стартувала II Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція

28 квітня 2020 року в ІФНТУНГ розпочала роботу II Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Економіко-управлінські аспекти трансформації та інноваційного розвитку галузевих і регіональних суспільних систем в сучасних умовах», в якій заявлено 90 доповідей з 17 навчальних закладів та установ України.

Метою конференції є науковий пошук, узагальнення та розроблення рекомендацій щодо можливих шляхів вирішення основних проблем розробки, вдосконалення та впровадження сучасних управлінських технологій в умовах трансформації соціально-економічних відносин.

Конференція проходить на базі Інституту економіки та менеджменту ІФНТУНГ. Привітали учасників конференції директор ІЕМ Олег Дзьоба та завідувачка кафедри теорії економіки та управління Лілія Сімків.

Про що дискутували та які теми піднімали у доповідях учасники + більше фото, детальніше за посиланням: http://nung.edu.ua/node/6006

• ІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція