28 березня 2021 року успішно завершився II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з секції «Охорона довкілля та раціональне природокористування». Викладачі кафедри екології ІФНТУНГ Орфанова М.М., Москальчук Н.М., Глібовицька Н.І. виспупили у якості журі заходу, переможцями якого стали:

учень 9 класу Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради Павчак Олег Михайлович – I місце,

учень 9 класу Городенківської гімназії ім. Антона Крушельницького Городенківської міської ради Вакарюк Адріана Андріївна – II місце,

учень 9 класу Долинського ліцею «Інтелект» Долинської міської ради Чернявський Андрій Віталійович – III місце.

Вітаємо переможців та учасників конкурсу і бажаємо подальших успіхів у науковій і творчій діяльності!

захист робітзахист робітзахист робітзахист робітзахист робітзахист робітзахист робітзахист робітзахист робітзахист робітзахист робіт