ІІ етап ХХXІІІ науково-практичної конференції студентів ІФНТУНГ. Відзначено кращі доповіді

28 квітня 2021 року на кафедрі ЕЕМ відбувся ІІ етап ХХXІІІ науково-практичної конференції студентів ІФНТУНГ на секції «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Приємно відзначити, що роботи були цікаві та викликали жваву дискусію.

Топ-10 кращих робіт студентів, тем та їх керівників подаємо в алфавітному порядку.

АНАЛІЗ МЕТОДИК ВТРАТ ПОТУЖНОСТІ В ТРАНСФОРМАТОРАХ СИСТЕМ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ. Ткачук Олексій Миколайович, студент групи ЕТ-17-2. (Науковий керівник: доцент Романюк Ю.Ф.)

АНАЛІЗ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ РОБОТИ МІКРОМЕРЕЖ З ФОТОЕЛЕКТРИЧНИМИ СТАНЦІЯМИ Феденько Віталій Ярославович, студент групи ЕТ-17-1. (Науковий керівник: доцент Бацала Я.В.)

ВИЗНАЧЕННЯ ОПТИМАЛЬНОГО ПЕРЕРІЗУ ЖИЛ ТА КРИТИЧНОЇ ДОВЖИНИ КАБЕЛЬНИХ ЛІНІЙ РОЗПОДІЛЬЧИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ. Зінько Михайло Васильович, студент групи  ЕТ-17-1. (Науковий керівник: доцент Романюк Ю.Ф.)

ВИКОРИСТАННЯ ГІБРИДНИХ СТАТКОМ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ІЗ ВІДНОВЛЮВАНИМИ ДЖЕРЕЛАМИ ЕНЕРГІЇ. Гладун Михайло Романович, студент групи ЕТ-17-1. (Науковий керівник: доцент Соломчак О.В.).

ДОСЛІДЖЕННЯ ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ ЕЛЕКТРИЧНИХ КІЛ ЗМІННОГО СТРУМУ У ВІРТУАЛЬНІЙ ЛАБОРАТОРІЇ ELECTRONICS WORKBENCH. Кисиличак Олександр Васильович, студент групи ЕТ-19-2 (Науковий керівник: асистент  Циганчук В.В.)

ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОТОКИ В СИСТЕМАХ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ ЗА НАЯВНОСТІ НЕЛІНІЙНИХ ПРИЙМАЧІВ. Губка Марія Михайлівна, студент групи ЕТ-18-1 (Науковий керівник: доцент Грабчук Б.Л.)

ЗАСТОСУВАННЯ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ ДЛЯ ПРОГНОЗУВАННЯ КІЛЬКОСТІ ВИРОБЛЕНОЇ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ВДЕ (СЕС ТА ВЕС). Васечко Валентин Богданович,  студент групи ЕТ-18-1 (Науковий керівник: доцент Грабчук Б.Л.)

ПЕРСПЕКТИВИ ПЕРЕВЕДЕННЯ РОЗПОДІЛЬЧОЇ МЕРЕЖІ НА НАПРУГУ 20 КВ Піщак Юлія Іванівна, студент групи ЕТ-18-1 (Науковий керівник: асистент  Стахів Г.І.).

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ ПРИСТРОЇВ ПЛАВНОГО ПУСКУ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ЕЛЕКТРОПРИВОДІВ ПРОМИСЛОВИХ УСТАНОВОК. Воробець Володимир Олегович, студент групи  ЕТ-17-2.  (Науковий керівник: доцент Курляк П.О.).

РОЗРОБЛЕННЯ РЕКОМЕНДАЦІЙ ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ СУЧАСНИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ ЧАСТОТИ НА МАГІСТРАЛЬНИХ НАСОСНИХ АГРЕТАТАХ НАФТОПРОВОДУ "ДРУЖБА". Маскович Арсен Андрійович, студент групи  ЕТ-17-1 (Науковий керівник: доцент Курляк П.О.).

Зображення видалено.

• студенська конференція ЕЕМ 2021-1