ІФНТУНГ заключив договір про співпрацю з Університеті Вік-Центрального університету Каталонії (UVic-UCC). В якому у 2022 р професор Архипова Л.М пройшла 5-ти місячне стажування з квітня по серпень. Мета стажування була досягнута - обмін досвідом, набуття навички роботи з сучасним обладнанням в модернізованій лабораторії та підвищення наукової обізнаності у співпраці з провідними вченими в реалізація міжнародних проектів. Технологічний центр BETA  Університет Вік-Центральний університет Каталонії (UVic-UCC) залучив, a запрошеного дослідника у польових, лабораторних, експериментальних та теоретичних сферах компоненти дослідження, пов'язані з оцінкою впливу на в середовища різних видів людської діяльності, в тому числі туризму, моделювання о природні водні екосистеми, включаючи біоту як екологічні індикатори. З підтримка BETA Technology Center при Людмила Архипова закінчила навчання основ іспанську мову під час стажування.

Договір про співпрацю