ІФНТУНГ - у десятці найкращих технічних ЗВО України!

Інформаційний ресурс «Освіта.ua» традиційно склав щорічний консолідований рейтинг університетів України, що охоплює результати 242 закладів вищої освіти, відповідно до якого Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу ввійшов у десятку найкращих технічних університетів України 2021 (Список ЗВО)!

При складанні рейтингу використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні рейтинги навчальних закладів України:

«ТОП-200 Україна» — базовим принципом ранжування університетів у рейтингу є забезпечення повної відкритості, прозорості і незалежності ранжування університетів. Для укладання рейтингу використовувалися відкриті дані прямих вимірів, виставлені на відкритих веб-ресурсах незалежних національних та міжнародних організацій і установ.

Рейтинг «Scopus» — результати рейтингу вищих навчальних закладів базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його працівниками у наукових виданнях. У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша - кількісним показником, що базується на кількості наукових публікацій і кількості цитувань цих публікацій.

Рейтинг «Бал ЗНО на контракт» — рейтинг закладів вищої освіти за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів минулого року, яких зараховано до вишів на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт).

1