ІФНТУНГ – це твоє!

Знайомимо вас з іще однією цікавою локацією STEM FEST – від Інституту економіки та менеджменту.

Навряд, чи гості Дня майбутнього студента уявляли собі, якими захоплюючими можуть бути квести економістів! Але, завітавши до них, залишалися тут надовго. Ще б пак – кафедра підприємництва та маркетингу запропонувала скласти з пазлів фотографії відомих підприємців і вгадати, хто ж з’явився на світлині. Непросто, будемо відверті. Але декому це вдалося. І ось уже на стенді… Стів Джобс!

Не відставали й гості кафедри прикладної економіки: поруч будували найвищу вежу з… макаронів і маршмелоу. Це вже змагання на вміння працювати в команді – метикувати доводиться тільки разом.

Своєю чергою кафедра туризму, рекреації та регіонального розвитку пропонувала конкурс для ерудитів, котрі легко орієнтуються на карті світу і добре пам’ятають столиці різних країн, а ще – розгадати загадки з туристичного рюкзака.

Фінансову вікторину влаштувала кафедра фінансів, обліку та оподаткування. А всі разом розповідали старшокласникам та їхнім батькам про те, як і чого можна навчитися в Інституті економіки та менеджменту, як знайти себе в найпопулярніших сучасних професіях і як зрозуміти, що ІФНТУНГ – це точно твоє.

 

  • 1
  • 2
  • 11
  • 22