ІФНТУНГ стане інакшим!

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу вже ніколи не буде таким, як раніше. Інакшим його зробило 22 червня 2024 року. З того дня російської ракетної атаки, що завдала відомому на всю Україну освітньому закладу важких поранень, стало зрозуміло: ми станемо кращими! Це був той критичний момент, який дав розуміння цінності роботи ІФНТУНГ, його значення для громади і для держави загалом.

Зараз вже й не порахувати, скільки людей долучилися до його віднови, скільки волонтерів поспішили на допомогу, скільки жертводавців зробили свій внесок у відбудову. Це таке велике визнання внеску ІФНТУНГ і в українську освітню систему, і в економіку, що накладає на його колектив прямий обов'язок - зберегти всі надбання й підняти наш ЗВО на якісно вищий щабель як у науці, так і в підготовці фахівців нового покоління.

Цьогорічні трагічні події згуртували всю університетську спільноту у  прагненні зробити ІФНТУНГ красивішим, аніж ми його звикли бачити.  Саме зараз тут кипить робота з упорядкування його території. Працівники різних підрозділів прибирають будівельне сміття,  обрізають зелені насадження, замітають, фарбують... Це - не лише бажання повернути університету його первинний вигляд, але й велика згуртованість у твердому намірі зробити його кращим. І разом ми це зробимо!

• S
  • Q