ІФНТУНГ – у рейтингу кращих ЗВО для іноземних студентів

Цьоріч Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу відповідно до  щорічного рейтингу університетів платформи Study Abroad Aide посів 41 місце з-поміж 167  закладів вищої освіти в Україні, які визнано кращими для іноземних студентів.

Рейтинги складаються на основі Всесвітнього рейтингу університетів. Зокрема, акцент зроблено на університетах з доступною платою за навчання та відмінною академічною репутацією, тобто, на університетах з найкращим співвідношенням ціни та якості.

Серед основних критерії:

• Заклад має бути акредитованим закладом вищої освіти.

• Заклад має пропонувати бакалаврські та магістерські програми або обидві.

• Заклад повинен мати офіційний сайт університету.

• У закладі повинен бути оновлений перелік оплати за навчання.

Для університету – це важливе досягнення, бо підкреслює виняткову якість та відданість наданню освіти світового рівня в ІФНТУНГ.

Офіційний світовий рейтинг університетів для іноземних студентів із зазначенням ІФНТУНГ доступний тут .

Довідково. Платформа StudyAbroadAide випускає щорічні рейтинги університетів, розроблені спеціально для іноземних студентів, які визнані понад 150 престижними навчальними закладами в усьому світі як надійний ресурс для міжнародної мобільності студентів.