ІФНТУНГ посвятив першокурсників нафтою

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулась офіційна посвята першокурсників у студенти – друга в умовах війни. Традиційно ця урочистість ознаменовує початок навчального року і стає символічним першим кроком абітурієнтів у студентське життя.

На урочистій посвяті в ІФНТУНГ поруч з представниками адміністрації університету були присутні високі гості: міський голова Івано-Франківська та випускник3 1університету Руслан Марцінків, голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук, військові, які боронили та боронять нашу Батьківщину від рашистської нечисті, духовенство, які привітали присутніх.

Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих на війні героїв України, серед яких – студенти та випускники університету.

До першокурсників, які зібрались на головній площі перед університетом разом з директорами інститутів, з вітальним словом звернувся ректор ІФНТУНГ Ігор Чудик. Він привітав новоспечених спудеїв з успішним вступом до ІФНТУНГ й зарахуванням на омріяні спеціальності та висловив впевненість, що всі їхні очікування справдяться, а мрії разом з 4університетом втіляться у життя. Відтак першокурсники склали Присягу студента, а ректор посвятив їх нафтою, що упродовж6 років стало доброю та унікальною традицією університету.

У рамках урочистого заходу були відзначені кращі студенти, вступники, науковці, викладачі та працівники ІФНТУНГ.

Уся університетська спільнота бажає студентам, щоб університет став для них місцем становлення та зростання у професії. Навчайтесь наполегливо, шукайте своє місце у професії, починаючи зі студентської лави! Адже перед вами велика  місія – відбудовувати та  творити повоєнну Україну!