ІФНТУНГ надає освітні послуги студентам ЗВО, які розташовані в зоні бойових дій

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу станом на 29 березня навчається 16 слухачів із закладів вищої освіти (ЗВО), в яких через російську агресію тимчасово неможливе здійснення освітнього процесу. Заяви від студентів-переселенців надходять і надалі.

Нагадаємо, що здобувачі вищої освіти, які навчаються у закладах, де тимчасово неможливе здійснення освітнього процесу, можуть в якості слухачів бути допущеними до навчальних занять в університеті за наступним алгоритмом:

> здобувач  заповнює форму для реєстрації за посиланням: https://forms.gle/CtaNJ6qJfmnTDANx9.

> у разі успішного виконання програми курсу університет видає академічну довідку про засвоєні освітні компоненти, які можуть бути визнані як результат неформальної освіти та перезараховані (частково або повністю) в основному навчальному плані (згідно листа Міністерства освіти і науки від 10.03.2022 р., № 1/3417-22 та внутрішніх документів конкретного ЗВО).