ІФНТУНГ – «КАРПАТНАФТОХІМ»: освіта та наука для виробництва

У рамках укладеного договору про співпрацю між  Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу та територіальною громадою м. Калуша делегація університету відвідала ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

Під час зустрічі сторони обговорили виклики ринку праці, проходження практичної підготовки на виробництвах ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», можливості подальшого працевлаштування випускників, що навчаються за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування», впровадження дуальної форми навчання студентів на ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» з використанням його лабораторій: спікання графітів, зварювання прецизійних деталей з проведенням відповідного контролю, відновлення деталей, торцевих ущільнень.

Робоча зустріч пройшла ефективно: всі ключові питання погоджено. Сторони сподіваються на подальшу плідну співпрацю.